• Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechter
    11 feb. 11:0011:00OKV D1 - Rapid D1
    11 feb. 13:1513:15Rapid C1 - Haarlem C1Afgeschermd
    11 feb. 13:3013:30Apollo A1 - Rapid A1
    11 feb. 14:2014:20Rapid 3 - OKV 2
    11 feb. 15:3515:35Rapid 5 - Sporting Badhoevedorp 3C (Claudia) Vervuurt
    11 feb. 16:5016:50Rapid B1 - KZ/Thermo4U B3M. (Mariët) Christiaans
    11 feb. 18:0518:05Rapid 2 - Refleks 2E (Erik) Krop
    11 feb. 19:3019:30Rapid 1 - Refleks 1C J (Chris) Odijk
    14 feb. 20:0020:00Rapid 4 - DKV (IJ)/Aurora 3W (Walter) Teeuw
    16 feb. 19:0019:00Rapid A1 - GG/RMcD Huis Emma A2L (Lennart) van Alfen
    18 feb. 12:3012:30Rohda D1 - Rapid D1
    18 feb. 13:2013:20Rapid C1 - DKV Victoria C1
    18 feb. 14:2514:25Rapid 4 - KVA 6
    18 feb. 15:1515:15Roda 2 - Rapid 3
    18 feb. 16:3016:30Roda 1 - Rapid 1R. (Rob) Wielinga
    18 feb. 18:0018:00Victum 2 - Rapid 2J (Justin) van Mourik
    23 feb. 20:1520:15Rapid 3 - Rohda 4L. (Lars) van der Laan
    11 mrt. 13:1513:15Rapid 5 - Atlantis 6
    11 mrt. 13:2513:25AW/DTV A2 - Rapid A1
    11 mrt. 14:2514:25Rapid 4 - Sporting Badhoevedorp 5
    11 mrt. 15:4015:40Rapid 3 - GG/RMcD Huis Emma 5
    11 mrt. 16:5516:55Rapid B1 - Apollo B1
    11 mrt. 18:0518:05Rapid 2 - KVS/Groeneveld Keukens 4
    11 mrt. 19:3019:30Rapid 1 - Swift (A) 1
    18 mrt. 12:0012:00DKV Victoria D1 - Rapid D1R. (Roos) Bakker
    18 mrt. 12:2512:25Vlug & Vaardig (A)/KCN 3 - Rapid 5
    18 mrt. 12:5512:55Oranje Nassau/Triaz B1 - Rapid B1
    18 mrt. 13:4513:45Rohda 4 - Rapid 3
    18 mrt. 14:1514:15Rapid C1 - Oosterkwartier C1
    18 mrt. 15:1515:15Rapid A1 - ZKC '31/ZKV (Za) A1
    18 mrt. 17:4017:40Achilles (Hg) 3 - Rapid 2
    18 mrt. 18:5018:50Fluks 3 - Rapid 4R (Ramses) Duindam
    18 mrt. 20:3020:30KIOS (N) 1 - Rapid 1
    25 mrt. 11:0011:00OKV C2 - Rapid C1
    25 mrt. 13:3013:30Apollo D1 - Rapid D1R. (Rick) Teekamp
    25 mrt. 15:1015:10Haarlem A1 - Rapid A1
    25 mrt. 15:1515:15Huizen 4 - Rapid 5
    25 mrt. 16:1516:15KZ/Thermo4U 5 - Rapid 2
    25 mrt. 16:2516:25Rapid B1 - ZKV (Za)/ZKC '31 B1
    25 mrt. 17:5517:55KZ Danaïden 5 - Rapid 4
    25 mrt. 18:0018:00Velocitas 1 - Rapid 1
    25 mrt. 19:4519:45Furore 3 - Rapid 3
    1 apr. 13:1513:15Rapid D1 - Aurora D1
    1 apr. 13:2013:20DKV (IJ)/Aurora 3 - Rapid 4
    1 apr. 14:1514:15Blauw-Wit (A) B1 - Rapid B1
    1 apr. 14:2014:20Rapid 3 - BEP 4
    1 apr. 14:2014:20Swift (A) C1 - Rapid C1J.F. (Julien) van de Linde
    1 apr. 15:3515:35Rapid 5 - Oosterkwartier 4
    1 apr. 16:5016:50Rapid A1 - Blauw-Wit (A) A1
    1 apr. 18:1018:10Rapid 2 - Sporting Trigon 2
    1 apr. 19:3019:30Rapid 1 - Sporting Trigon 1
    8 apr. 11:0011:00Rapid D1 - KVA D2A. (Annemarie) Addink