• Rapid MW1 - veld

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Branger, JohnTechnische stafHoofd coach
    IJzendoorn, MartijnOverige staf
    Teeuw, MariekeOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    MW 1 traint niet.
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rapid MW16501106545210
    2Aurora/DKV (IJ) MW164027868108
    3KVA MW163127357167
    4Helios MW162228771166
    5De Vinken MW16303969516
    6Atlantis MW162136971-25
    7Vlug & Vaardig (A) MW1600627120-930
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Naam
    Berg, Rick van den
    Branger, John
    Ewijk, Manon van
    Fennema, Elisa
    Horst, Elsa van der
    Huijsman, Femke
    IJzendoorn, Martijn
    Knijff, Patrick van der
    Kossen-Elzinga, Martine
    Neijzen, Emma
    Pel, Sietse
    Pieters, Ruben
    Rouw, Rens
    Soellaart, Marieke
    Teeuw, Marieke

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rapid MW1

    Midweek veld vj

    18,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd